533-343-907 | 535-703-707
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Zwroty / Reklamacje

Translate

 

Producenci

Kategorie

Promocje

Prowadnica FKS 115 do pilarek tarczowych

Prowadnica FKS 115 do pilarek tarczowych286,71 zł260,15 zł brutto211,50 zł netto

KNIPEX Obcinaczki czołowe dla elektroników 120mm 64 62 120

KNIPEX Obcinaczki czołowe dla elektroników 120mm 64 62 120195,66 zł169,00 zł brutto137,40 zł netto

KNIPEX Szczypce nastawne do rur Cobra 87 01 125

KNIPEX Szczypce nastawne do rur Cobra 87 01 12597,29 zł75,00 zł brutto60,98 zł netto

Zestaw nasadek TX  z chwytem 1/4" i 3/8" TTTX30

Zestaw nasadek TX z chwytem 1/4" i 3/8" TTTX30 306,31 zł281,67 zł brutto229,00 zł netto

Pompa korbowa SRL 980-25 l/min

Pompa korbowa SRL 980-25 l/min325,53 zł293,97 zł brutto239,00 zł netto

Rękawice robocze rozmiar S/8 FastFit 920

Rękawice robocze rozmiar S/8 FastFit 920100,91 zł74,72 zł brutto60,75 zł netto

Rękawice robocze rozmiar XXL/12 FastFit 920

Rękawice robocze rozmiar XXL/12 FastFit 920100,91 zł74,72 zł brutto60,75 zł netto

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Zwroty / Reklamacje

ZWROTY /REKLAMACJE
 

Szanowny Kliencie, jeżeli znalazłeś się na tej stronie, oznacza to, że najprawdopodobniej coś poszło nie tak w realizacji zamówienia i nie jesteś zadowolony z dokonanego zakupu.

Nie ma jednak powodów do zdenerwowania! Nasza firma szanuje Twoje prawa. Poniżej zamieściliśmy informacje, które pozwolą Ci szybko i wygodnie złożyć reklamację lub dokonać zwrotu towaru w ramach odstąpienia od umowy.

Oczywiście, nie musisz korzystać z naszych formularzy, a skorzystać z innych lub samodzielnie sporządzić stosowne pismo. Masz tutaj pełną dowolność!

Na początku wybierz, która z opisanych sytuacji jest zgodna z Twoją sytuacją i pobierz odpowiedni formularz.
 

I.   ZWROTY - PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY
II.  REKLAMACJE - RĘKOJMIA
III.  REKLAMACJE - GWARANCJEI. ZWROTY - INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY


Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas:
KAMMAR24; ul.Kaszmirowa 2,15-680 Białystok
e-mail: sklep@kammar24.pl
o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku zawarcia Umowy sprzedaży jako Przedsiębiorca, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ramach tzw. 14 dniowego zwrotu nie przysługuje. Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest ustawą konsumencką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a Konsumentem.

Zwrotom, tym samym odstąpieniu od umowy zgodnie z ustawą konsumencką nie podlegają produkty z dostępnością określoną jako "Na zamówienie" gdyż są to produkty nie typowe sprowadzane tylko na zamówienie klienta.

Skutki odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie - w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Poniżej znajduje się formularz "oświadczenia odstąpienia od umowy" do pobrania w formacie PDF oraz DOC.

alt         alt


II.  REKLAMACJE - INFORMACJE DOTYCZĄCE OŚWIADCZENIA O SKORZYSTANIU Z RĘKOJMI PRZEZ KONSUMENTA
 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy wobec Państwa odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Macie Państwo po wykryciu wady prawo:

  1. złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny;
  2. złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna;
  3. żądać wymiany rzeczy na wolną od wad;
  4. żądać usunięcia wady.

W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Państwa oświadczenia lub żądania.

Jesteście Państwo zobowiązani dostarczyć rzecz wadliwą na nasz koszt na adres:
KAMMAR24; ul.Kaszmirowa 2,15-680 Białystok
e-mail: sklep@kammar24.pl
a jeżeli dostarczenie rzeczy przez Państwo byłoby nadmiernie utrudnione (np. ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania) obowiązani jesteście udostępnić nam rzecz w miejscu, w którym się znajduje.

Koszty wymiany lub naprawy ponosi my, za wyjątkiem przypadku, jeżeli rzecz wadliwa została zamontowana. Wtedy zobowiązani jesteście Państwo ponieść część związanych z tym kosztów przewyższających cenę rzeczy. Macie Państwo alternatywnie prawo żądać od nas zapłaty części kosztów demontażu i ponownego zamontowania, ale do wysokości ceny rzeczy sprzedanej.

Odpowiadamy z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania Państwu rzeczy, a jeżeli przedmiotem sprzedaży była rzecz używana roku od momentu jej wydania. Państwa uprawnienie jest ograniczone w czasie do roku, licząc od dnia stwierdzenia wady jednak nie upływa wcześniej niż przed upływem dwóch lat od momentu wydania Wam rzeczy, a jeżeli przedmiotem sprzedaży była rzecz używana przed upływem roku od momentu wydania Wam rzeczy. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy określony przez nas lub producenta termin przydatności rzeczy do użycia kończy się po upływie dwóch lat od momentu wydania Wam rzeczy. Odpowiadamy wtedy z tytułu rękojmi za wady fizyczne tej rzeczy stwierdzone przed upływem tego terminu.

Odpowiedzialność za wady prawne jest w istocie taka sama, a czas na zgłoszenie biegnie od momenty dowiedzenia się o wadzie, a okresy przedawnienia od uprawomocnienia się orzeczenia w sprawie rzeczy dotkniętej wadą prawną.

Zagadnienie rękojmi jest niezwykle złożone i zachęcamy do zapoznania się z Kodeksem cywilnym i stronami UOKiK i organizacji konsumenckich opisujących dokładnie i obrazowa Państwa uprawnienia. Nasz sklep działa w zgodzie z prawem i szanuje prawa konsumentów, więc informacje prawne, które tam znajdziecie będą również miały zastosowanie w zakresie umów z nami.

Poniżej znajduje się formularz "oświadczenia skorzystania z rękojmi" do pobrania w formacie PDF oraz DOC.

alt         alt

Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań na adres: sklep@kammar24.plII.  GWARANCJE - INFORMACJE DOTYCZĄCE GWARANCJI PRODUKTÓW

Towary sprzedawane przez KAMMAR24.pl są objęte rękojmią KAMMAR24.pl lub gwarancją Producenta.

Wykaz sprzedawanych towarów wraz ze szczegółowym określeniem rodzaju odpowiedzialności za nie jest podany poniżej w „Tabeli okresów gwarancji i rękojmi”

Towary objęte rękojmią KAMMAR24.pl należy reklamować bezpośrednio u nas: patrz punkt  II.  REKLAMACJE - INFORMACJE DOTYCZĄCE OŚWIADCZENIA O SKORZYSTANIU Z RĘKOJMI PRZEZ KONSUMENTA

Towary objęte gwarancją Producenta należy reklamować u jego Autoryzowanych Przedstawicieli Serwisowych na terytorium Polski. Podstawą reklamacji jest Karta Gwarancyjna Producenta lub dowód sprzedaży otrzymany od KAMMAR24.pl.
Informacje o okresach gwarancyjnych i adresach Autoryzowanych Przedstawicieli znajdują się w Karcie Gwarancyjnej lub Specyfikacji. Może się jednak zdarzyć, że Autoryzowany Przedstawiciel Serwisowy poprosi reklamującego dodatkowo o kopię faktury zakupu lub inny fiskalny dowód zakupu.

Dla towarów objętych gwarancją Producenta rękojmia jest wyłączona.
(Art. 558, par.1 Kodeksu Cywilnego)
 
Producent Okres gwarancji (m-ce) Okres rękojmi (m-ce) Miejsce składania reklamacji
ABROBORO - 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
AGP 24 24 Fabryka Narzędzi "GLOB" Sp. z o.o. - SERWIS
ul. Sobieskiego 452, 43-382 Bielsko-Biała
TEL: (33) 816-57-24, (33) 821-09-22 FAX: (33) 443-20-45
ALLIT 24 24 KAMMAR
AMF 12 24 KAMMAR
APX 12 24 KAMMAR
ARTLINE - 24 KAMMAR
AS-SCHWABE 24 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
BAHCO 12 24 KAMMAR
BENNING 24 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
BESSEY ERDI 24 24 KAMMAR
BETA 24 24 KAMMAR
BLACK&DECKER 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 ERPATECH – Centralny Serwis B&D, DeWALT
ul. Bakaliowa 26
05-080 Mościska
tel: (22) 431-05-05; fax: (22) 468-87-35
BONDHUS dożywotnia gwarancja 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
BOSCH
(linia niebieska i pomiarówka)
36 (po przedłużeniu)
https://www.bosch-gwarancja.pl/
24 Infolinia serwisowa – BOSCH
Tel. 22 715 44 50, 22 715 44 60
Faks 22 715 44 40
Dodatkowe informacje:
http://www.bosch-professional.com/pl/pl/serwis
BRUNS 24 24 KAMMAR
CEJN 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
CELMA 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 CELMA POWER TOOLS Sp. z o. o.
Serwis Fabryczny
ul. Przemysłowa 10, 43-440 Goleszów
Lub lokalny autoryzowany serwis:
http://www.celmapowertools.com.pl/punkty_serwisowe
CHICAGO PNEUMATIC 12 24 KAMMAR
COLLOMIX 36 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
COLLOMIX (osprzęt) - 24 KAMMAR
COMPAC 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
CRC - 24 KAMMAR
DARMET 12 24 KAMMAR
DEN BRAVEN - 24 KAMMAR
DEWALT 12 (dla firm) / 24 (konsument) / 36 (po przedłużeniu)
http://www.dewalt.pl/3/
24 ERPATECH – Centralny Serwis B&D, DeWALT
ul. Bakaliowa 26
05-080 Mościska
tel: (22) 431-05-05; fax: (22) 468-87-35
DOLFAMEX - 24 KAMMAR
DOLMAR 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 Makita Sp. z o.o.
Ul. Bestwińska 103, 43-346 Bielsko-Biała
Lub w lokalnych punktach serwisowych:
-Urządzenia spalinowe
http://www.makita.pl/serwis_spalinowy-154.html
DREMEL 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 CENTRALNY SERWIS ELEKTRONARZĘDZI
ul. Szyszkowa 35/37; 02-285 WARSZAWA
Tel.: (22) 715 44 50, (22) 715 44 56
http://www.dremeleurope.com
ECE 12 24 KAMMAR
EKA 12 24 KAMMAR
EUROBOOR 12 24 KAMMAR
EVOLUTION POWER TOOLS 12 24 Fabryka Narzędzi "GLOB" Sp. z o.o. - SERWIS
ul. Sobieskiego 452, 43-382 Bielsko-Biała
TEL: (33) 816-57-24, (33) 821-09-22 FAX: (33) 443-20-45
EXACT 12 24 Fabryka Narzędzi "GLOB" Sp. z o.o. - SERWIS
ul. Sobieskiego 452, 43-382 Bielsko-Biała
TEL: (33) 816-57-24, (33) 821-09-22 FAX: (33) 443-20-45
FANAR - 24 KAMMAR
FELO 24 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
FEMI 12 24 Fabryka Narzędzi "GLOB" Sp. z o.o. - SERWIS
ul. Sobieskiego 452, 43-382 Bielsko-Biała
TEL: (33) 816-57-24, (33) 821-09-22 FAX: (33) 443-20-45
FENES - 24 KAMMAR
FERAX 36 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
FERM POWER 2.0 36 24 Proma Polska sp. z o.o.
Iwiny, ul. Buforowa 125 (bud. H-10) 52-131 Wrocław
tel. +48 71 358 05 41
fax +48 71 358 05 42
serwis@promapl.pl
FERM 12 24 Proma Polska sp. z o.o.
Iwiny, ul. Buforowa 125 (bud. H-10) 52-131 Wrocław
tel. +48 71 358 05 41
fax +48 71 358 05 42
serwis@promapl.pl
FESTOOL 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 KAMMAR
FISKARS 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 KAMMAR
FLEXIPADS - 24 KAMMAR
FN GLOB (przystawki) 12 24 Fabryka Narzędzi "GLOB" Sp. z o.o. - SERWIS
ul. Sobieskiego 452, 43-382 Bielsko-Biała
TEL: (33) 816-57-24, (33) 821-09-22 FAX: (33) 443-20-45
FN GLOB (osprzęt i mat. ścierne) - 24 Fabryka Narzędzi "GLOB" Sp. z o.o. - SERWIS
ul. Sobieskiego 452, 43-382 Bielsko-Biała
TEL: (33) 816-57-24, (33) 821-09-22 FAX: (33) 443-20-45
FOGO 12 24 KAMMAR
FORMAT 12 24 KAMMAR
FORUM 12 24 KAMMAR
GAH ALBERTS 24 24 KAMMAR
GARDENA 12(dla firm) / 24 24 KAMMAR
GEDORE 12/24 24 KAMMAR
GLOBUS - 24 KAMMAR
GRUNDA 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
GUDE 12 24 KAMMAR
GUHRING 12 24 KAMMAR
GUIDE 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
HAIMER 12 24 KAMMAR
HENGSTLER 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
HITACHI 12 (dla firm) / 24 (konsument) / 36 (po przedłużeniu) 24 Autoryzowane punkty serwisowe dostępne pod adresem:
http://www.hitachi-elektronarzedzia.pl/serwis
HONITON 24 24 KAMMAR
HULTAFORS 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
IDEAL PROFFESSIONAL 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 KAMMAR
JANGO 12 24 KAMMAR
JOKARI 24 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
JONNESWAY 24 24 KAMMAR
KAINDL 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
KARCHER 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24  
KARNASCH 12 24 KAMMAR
KARNBORR 12 24 KAMMAR
KIRSCHEN 24 24 KAMMAR
KLINGSPOR - 24 KAMMAR
KNIPEX 24 24 KAMMAR
KOMET 12 24 KAMMAR
KRESS 36 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
KRESS (osprzęt) - 24 KAMMAR
KUKKO 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 KAMMAR
LIMIT 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
LINCOLN ELECTRIC BESTER 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 KAMMAR
LUNA 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
LYRA 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
M.K. MORSE 12 24 Fabryka Narzędzi "GLOB" Sp. z o.o. - SERWIS
ul. Sobieskiego 452, 43-382 Bielsko-Biała
TEL: (33) 816-57-24, (33) 821-09-22 FAX: (33) 443-20-45
MAGNEFIX 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
MAKITA 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 Makita Sp. z o.o.
Ul. Bestwińska 103, 43-346 Bielsko-Biała
Lub w lokalnych punktach serwisowych:
-Elektronarzędzia:
http://www.makita.pl/serwis_elektronarzedzi-153.html
-Urządzenia spalinowe
http://www.makita.pl/serwis_spalinowy-154.html
MAKTEC 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 Makita Sp. z o.o.
Ul. Bestwińska 103, 43-346 Bielsko-Biała
Lub w lokalnych punktach serwisowych:
http://www.maktec.pl/serwis_elektronarzedzi-153.html
MARSTON-DOMSEL GMBH 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
MASTER 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24  
MEGATEC 12 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
MEGATEC (osprzęt) - 24 KAMMAR
MENZER 24 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
MENZER osprzęt - 24 KAMMAR
METABO 36 (po przedłużeniu)
http://www.metabo-service.com/pl/
24 Metabo Polska Spółka z o.o.
ul. Gdyńska 28, 73 - 110 Stargard Szczecińskim
http://www.metabo.pl/Formularz-naprawy.32381.0.html
MIB MESSZEUGE 12 24 KAMMAR
MITSUBISHI CARBIDE 12 24 KAMMAR
MITUTOYO 12 24 KAMMAR
MORA 24 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
MURRAY 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 KAMMAR
NAC 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 KAMMAR
NAREX 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 KAMMAR
NOGA 12 24 KAMMAR
NOVUS 24 / 60 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
NOVUS (osprzęt) - 24 KAMMAR
PAFANA 12 24 KAMMAR
PERLES 36 (po przedłużeniu)
http://warranty.hidria-perles.si/pol/
24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
PEZAL 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 Pezal Product Line Sp. z o.o.
ul. Miałki Szlak 52, 80-717 Gdańsk
Tel.+48 58 320 99 23, +48 58 305 87 02
fax.+48 58 300 03 67
PICA-MARKER 24 24 KAMMAR
PROMA 36 24 Proma Polska sp. z o.o.
Iwiny, ul. Buforowa 125 (bud. H-10) 52-131 Wrocław
Tel. +48 71 358 05 41
fax +48 71 358 05 42
serwis@promapl.pl
PROSPERPLAST - 24 KAMMAR
PROTECO 24 24 KAMMAR
PROXXON 24 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
PS-LOGISTIC 12 24 KAMMAR
RECORD POWER 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
RIDGID dożywotnia gwarancja 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
ROTHENBERGER 12 24 KAMMAR
RUKO 12 24 KAMMAR
SAIT 12 24 KAMMAR
SKIL 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 CENTRALNY SERWIS ELEKTRONARZĘDZI
ul. Szyszkowa 35/37; 02-285 WARSZAWA
Tel.: (22) 715 44 50, (22) 715 44 56
http://www.dremeleurope.com
SOLA 24 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
SPARKY 12 (dla firm) / 24 (konsument) / 36 (po przedłużeniu)
http://sparky.pl/gwarancja
24 Serwis Sparky
ul. Głowackiego 9, 65-301 Zielona Góra
Tel. 68 320 88 88
STABILA 24 24 KAMMAR
STANLEY 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 KAMMAR
STARMIX 36 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
STARMIX (osprzęt) - 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
STEINEL 36/60 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
STEINEL (osprzęt) - 24 KAMMAR
STUBAI 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 KAMMAR
TENGTOOLS 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
TERMIK - 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
TERRAX 12 24 KAMMAR
TESTBOY 24 24 KAMMAR
TESTO 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
THOR HAMMER 24 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
TORMEK (ostrzałki) 84 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95
VIRUTEX 12 + 24 (po przedłużeniu) = 36
http://gwarancje.virutex.pl/
24 Mebel-Art Sp. z o.o.
46-080 Chróścice (woj .opolskie)
ul. Polna 7
Tel.77 4032807 - serwis
WALTER KOMPRESSORTECHNIK 24 24 WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.
ul. Aleksandrowska 67/93, 91-205 Łódź
Dział Serwisu - 42 663 12 72, 42 663 12 73
WERA 24 24 KAMMAR
WOLFCRAFT 120 (na stoły i ściski) / 24 (pozostałe narzędzia) 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
WOLFCRAFT (osprzęt) - 24 KAMMAR
XENOX 24 24 "LŁ" Sp. z o.o. sp. k. sp. j. SERWIS CENTRALNY
ul.Wrocławska 43 Byków 55-095 Mirków tel. (71) 398-08-41
YATO 12 (dla firm) / 24 (konsument) 24 KAMMAR
YG-1 12 24 KAMMAR
ZEKLER 12 24 Luna Polska Sp. z o.o. - "Dział Reklamacji"
ul. Konduktorska 39 B
40-155 Katowice
E-mail: reklamacje@tools.pl fax. 32 220 32 95

Przejdź do strony głównej

PRODUCENCI

FELOKARNASCHPROXXONGLOBUSZEUSREBIRHD-CUTSTANLEYNAREXHALDERBRUNSDARMETGEKOLINCOLN ELECTRIC BESTERSILVERFISKARSL.BRADORTRUMPFKING TONYMitsubishi CarbidePFERDPROEXACT PräzisionswerkzeugeTESTBOYRECORD POWERWINBAGXENOXKUPCZYKABRABOROHERVISA PERLESGUIDEALBRECHTPICARDNWSECELAVORLEMIGOLOC-LINECOLLOMIXTERRAXKEMMLERMEGATECMETALLKRAFTTORMEKALPOSFORUMBENNINGBESSEY ERDIISCARRIDGIDNORBARPROSPERPLASTJOBIextraAPXFORMATTURNUSWASTA-INDUSTRIALHOLZSTARPEDDINGHAUSKNIPEXFN GLOBCERAMEIOPTIMUM - MaszynyGRAVUREMBISON-BIALIREGAVICTUSESSVESAITMOMENTOYOKOTABOSCHBONDHUSMACOLAEPPMONTEROTENGTOOLSPLANOKönner & SöhnenEXPRESSMINIBATTYATOFEMIRUBIPROSKITKOMETFORCEKALTMANNRAMIA WORKBENCH OLEO-MACSHINWAHELIOS-PREISSERAWTOOLSKRETZERDIAMJOEST ABRASIVESTEKNEL REMSMITUTOYORöhmEKASTABILANEXUSRAACOWALMERVOLKELCEJNVOLTENOHULTAFORSMESTOHM MACHINERYEXTOLFLUKEJANGOBLACK&DECKERHEYTECEROGLUUNICRAFTAMBPROMAMARELDGRUNDASCHEPPACHKARCHERSTARMIXTHOR HAMMERWOLFCRAFTOSBORNLUNAAS-SCHWABEPARATMORAFOGOGEDOREARIANAGUHRINGHEYCOKLINGSPORFENESDREMELWERAWALTER KompressortechnikFANARSTEINELBELOHSCANGRIPHONITONEXACTTELWINPS LIFTCARLTONNORTONALPENSOLATAJIMACOMPACHOLZKRAFTNACRAPIDPROMOTECHCMT Orange ToolsHENGSTLERAIRPRESSVIRUTEXDOLFAMEXTESTOKIRSCHENEUROBOORARTPOLUMETAGREENWORKS TOOLSIBTEINHELLE-COLLRENNSTEIGVOREL NOGAPORTWESTMEDIDZPS-FNGT LineTORQUELEADERLUTRON3MPIHERRUKOSTACOUVEXPRESSOLLIMITJOKARIALOSSSKANPROTECOHaimer WELDMANLEATHERMANFALONTECHDEWALTCLEANKRAFTKEFWORKSITECELLFAST ECLIPSE MAGNETICSARTLINEFERAXSTUBAIPica-MarkerMULLERDIAMANTAMFM.K. MORSEROTABROACHMENZERYG-1EVENTUS by EXACTBAHCOPAFANAIDEAL PROFESSIONALCHICAGO PNEUMATICNOVUSEvolution Power ToolsJonneswayALLITIDEALGASVERTEXKUKKOFLEXIPADSFERMMAKITAZEKLER

14 DNI NA ZWROT
Dajemy Ci 14 dni na odstąpienie od umowy zakupu

DOSTAWA W 24H
Paczki wysyłane są firma kurierską GLS (90% dochodzi na kolejny dzień) lub dostarczane do Paczkomatów

GWARANTUJEMY
Tylko oryginalne produkty, wysoką jakość, gwarancje, bezpieczeństwo zakupów SLL

DAJEMY
Fachową pomoc, fakturę, paragon, możliwość zakupu na RATY i Leasing

TANI KOSZT WYSYŁKI
Niezależnie od ilości produktów przy zakupie powyżej 499zl wysyłka GRATIS