Rabaty dla stałych klientów
Bezpiecznie płatności
Istniejemy od 2008 roku
100% Polska firma
0,00 zł 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Zwroty

Zwroty

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas za pośrednictwem e-maila na adres: sklep@kammar24.pl lub też pisemnie na adres: KAMMAR Sp. z o.o. ul. Handlowa 7,15-399 Białystok o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

W tym celu możecie Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe wystarczy po prostu pisemna informacja w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwracany towar należy odesłać na adres naszego magazynu: KAMMAR Sp. z o.o. ul. Handlowa 7,15-399 Białystok

SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie - w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
  • Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
UWAGA!!! - Zgodnie z ustawą konsumencką z 30 maja 2014 r. art. 38a Prawo do 14 dniowego zwrotu przysługuje tylko i wyłącznie w przypadku przy spełnieniu dwóch warunków:
  • Zakup był na jednoosobową działalność gospodarczą, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CeiDG).
  • Oraz zakupiona rzecz nie może ona stanowić dla tej osoby charakteru zawodowego udostępnionego na podstawie przepisów o CEiDG
Kiedy nie możesz skorzystać z odstąpienia od umowy?
  • Nie ma możliwości zwrotu jeśli zakup był dokonany na inną działalność gospodarczą niż JGD a więc np. spółki
  • Odstąpieniu od umowy zgodnie z ustawą konsumencką, nie podlegają również produkty z dostępnością określoną jako "Na zamówienie", gdyż są to produkty nie typowe, sprowadzane tylko na zamówienie klienta.
UWAGA: Nie obieramy paczek z paczkomatów.


Poniżej znajduje się formularz "oświadczenia odstąpienia od umowy" do pobrania w formacie PDF

 
alt
  

Przejdź do strony głównej
Newsletter

 

© 2008-2022KAMMAR Sp. z o.o.::wszelkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu