Rabaty dla stałych klientów
Bezpiecznie płatności
Istniejemy od 2008 roku
100% Polska firma
0,00 zł 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Terminy dostaw

Terminy dostaw

Drogi Kliencie,
Dokładamy wszelkich starań abyś zawsze wiedział - kiedy otrzymasz swoje zamówienie.
Informacje na temat dostępności danego produktu znajdziesz przy każdym produkcie bądź w listingu produktów.
Informacja o czasie wysyłki i dostępności produtków

Wyjaśnienie informacji podanych w karcie produktu:

Wysyłka:
Dostawa w ... dni robocze - oznacza, że w tym czasie towar powinien dotrzeć do Ciebie na miejsce. Przedziałów czasowych jest u nas kilka, więc zwróć na to uwagę jeśli zamawiasz kilka produktów, bo wtedy czas liczony jest dla produktu o najdłuższym czasie wysyłki.

W przedostatnim kroku zamówienia zobaczysz kolejny raz informacje o czasie realizacji zamówienia. Czas wysyłki podany jest dla każdego produktu osobno oraz łączny czas realizacji zamówienia - czas ten liczony jest dla produktu z najdłuższym czasem wysyłki - jak widać poniżej.


Terminy dostaw - proces zamówienia
 
Dostępność:

- Na magazynie - oznacza, że produkt jest na magazynie naszym lub naszego dostawcy, a część magazynów znajduje się poza granicami Polski. Tak więc przy zamawianiu zwróć uwagę na informację o czasie wysyłki, gdyż to, że towar jest "Na magazynie" nie oznacza, że otrzymasz go następnego dnia. Ważne! Weekendy nie są brane pod uwagę, przy obliczaniu czasu wysyłki.
- Na zamówienie - oznacza, że towar jest sprowadzany tylko pod klienta. Podany czas wysyłki przy takim produkcie jest orientacyjny i należy go wcześniej potwierdzić jeśli zależy Ci na czasie ponieważ takie produkty mogą być produkowane na zamówienie i podany czas wysyłki może ulec wydłużeniu. Na produkty z dostępnością na "Na zamówienie" nie przyjmujemy zwrotów, więc prosimy o przemyślane zakupy.
Najczęściej zadawane pytania:

Jak mogę sprawdzić status zamówienia?
Jak złożyć zamówienie?
Jakie są dostępne formy płatności?
Termin dostawy
Gdzie znajdę dowód zakupu?
Jak dokonać zakupu w leasing?
Czy mogę zamówić z odroczonym terminem płatności?
 

Przejdź do strony głównej
Newsletter

 

© 2008-2022KAMMAR Sp. z o.o.::wszelkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu