wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Punkty za zakupy

Kategorie

Producenci

Promocje

PromocjaZestaw 14 nasadek z chwytem ¾" TTX3414

Zestaw 14 nasadek z chwytem ¾" TTX3414553,00 zł490,73 zł brutto398,97 zł netto

PromocjaUstnik precyzyjny M10 SW 13mm Ø 15mm

Ustnik precyzyjny M10 SW 13mm Ø 15mm22,00 zł10,99 zł brutto8,93 zł netto

PromocjaNitownica ręczna RP40 MULTI

Nitownica ręczna RP40 MULTI116,00 zł114,90 zł brutto93,41 zł netto

NowośćNasadka długa 12-kątna 1/4 10mm M14061012-C

Nasadka długa 12-kątna 1/4 10mm M14061012-C12,00 zł11,08 zł brutto9,01 zł netto

NowośćNasadka krótka 12-kątna 1/4 8mm M14050812-C

Nasadka krótka 12-kątna 1/4 8mm M14050812-C6,00 zł5,14 zł brutto4,18 zł netto

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Punkty za zakupy

alt

Program lojalnościowy „KUPUJESZ-PUNKTUJESZ-ZYSKUJESZ”, pozwala Ci jako zarejestrowanemu użytkownikowi sklepu KAMMAR24.pl na zbieranie punktów za zakupy w sklepie, którymi można opłacić kolejne zamówienia !
 
Za każde wydane 1 zł otrzymasz 1 punkt.
Każde 100 punktów to 1 zł. do wydania.


Zrób kolejne zakupy na minimum 200 zł. i zapłać uzbieranymi punktami
za asortyment dostępny w sklepie.
 
Zarejestruj się w naszym sklepie, a na początek otrzymasz 100 punktów !


Regulamin Programu Lojalnościowego „Kupujesz-Punktujesz-Zyskujesz”

§1 Ogólne zasady oraz przystąpienie do programu
1. Niniejszy Regulamin Programu określa zasady działania Programu Lojalnościowego „Kupujesz-Punktujesz-Zyskujesz ”, w szczególności prawa i obowiązki Uczestnika w związku z jego udziałem w Programie.
2. Rejestrując się lub posiadając aktywne konto użytkownika na stronie internetowej (www.kammar24.pl) automatycznie przystępujesz do Programu Lojalnościowego.

§2 Funkcjonowanie programu i naliczanie punktów
1. Uczestnictwo w programie jest nieodpłatne.
2. Aby uczestniczyć w programie niezbędne jest posiadanie Zarejestrowanego Konta Użytkownika w dniu zrealizowania zamówienia
3. Punkty zostaną naliczone w chwili zrealizowania zamówienia tj. wysłaniu/dostarczeniu towaru do klienta
4. Każdy punkt posiada określoną wartość kwotową.
5. Dzięki uzyskanym punktom Klient będzie mógł- dokonując zakupów w naszym sklepie - płacić punktami za zakupione produkty.
6. Przyznawane punkty gromadzone są na Koncie Użytkownika których stan można sprawdzić po zalogowaniu na swoje konto.
7. Ilość zdobytych punktów zależy od wartości zakupionych produktów.
8. Po zrealizowaniu zamówienia punkty zostaną odjęte z Konta użytkownika.
9. W przypadku anulowania, bądź niezrealizowania zamówienia punkty nie zostaną naliczone.
10. Zgromadzone Punkty nie podlegają wymianie na pieniądze.

§3 Wymiana punktów
1. Wszystkie punkty zdobyte w sklepie posiadają określoną wartość pieniężną i mogą zostać użyte do zapłaty za asortyment dostępny w naszym sklepie.
2. Punkty za zrealizowane zakupy naliczane są każdemu klientowi po sfinalizowaniu zakupów (punkty są zatwierdzane przez obsługę sklepu i mogą być wykorzystane dopiero po zatwierdzeniu).
3. Zdobyte we wcześniejszych zamówieniach punkty można dowolnie przeznaczać na inne produkty z oferty sklepu.
4. Za każde 1,00 zł wydane w naszym sklepie otrzymasz 1 punkt.
5. Przelicznik w przypadku płacenia punktami: 100 pkt to 1,00 zł.
6. Minimalna wartość zamówienia, aby opłacić je punktami to 200 zł.
7. Minimalny poziom jaki można przeznaczyć na zakupy to 200 punktów. Maksymalna ilość jaką można wydać jednorazowo przy zamówieniu to 10.000 punktów.
8. Posiadając zatwierdzone punkty, można je użyć do dokonania zakupów w naszym sklepie.
9. Podczas procesu składania zamówienia, na stronie koszyka pojawi się okno z możliwością wybrania zapłaty punktami. W polu ilości punktów trzeba wpisać jaką ilość punktów przeznaczysz na zapłatę za zamówienie (można przeznaczyć wszystkie posiadane punkty - o ile ich ilość nie przekracza maksymalnego dopuszczalnego poziomu dla jednego zamówienia - lub ich część). Po zaznaczeniu opcji zapłaty punktami przy potwierdzeniu zamówienia pokaże się kwota zamówienia pomniejszona o wartość punktów, a punkty zostaną odjęte od stanu punktowego konta.
10. Punkty nie obniżają kosztów dostawy.
11. W przypadku gdy zamówienie jest opłacane punktami, punkty nie będą naliczane.

§4 Postanowienia końcowe
1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany aktualnych przeliczników punktów bez podania przyczyny i informowania Użytkowników o tychże zmianach.
2. W razie błędów technicznych związanych z funkcjonowaniem Programu Lojalnościowego „Kupujesz-Punktujesz-Zyskujesz” organizator zastrzega sobie prawo do wstrzymania naliczania Punktów, oraz anulowania Punktów błędnie naliczonych.
3. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu bez podania przyczyny i informowania Użytkowników o tychże zmianach.
4. Przyznawanie Punktów oraz ich wymiana na produkty odbywa się zgodnie z obowiązującym w danej chwili Regulaminem.
5. Poprzez korzystanie z Programu Lojalnościowego „Zbieraj Punkty” potwierdzasz znajomość i akceptujesz zapisy Regulaminu.
5. Kontakt w sprawach funkcjonowania, wymiany punktów lub reklamacji działania Programu Lojalnościowego pod adresem e-mailowym:
6. Niniejszy Regulamin jest ważny od 28.08.2014 r

 

Przejdź do strony głównej

TANI KOSZT WYSYŁKI
Niezależnie od ilości produktów przy zakupie powyżej 499zl wysyłka GRATIS

14 DNI NA ZWROT
Dajemy Ci 14 dni na odstąpienie od umowy zakupu

DOSTAWA W 24H
Paczki wysyłane są firma kurierską GLS (90% dochodzi na kolejny dzień) lub dostarczane do Paczkomatów

GWARANTUJEMY
Tylko oryginalne produkty, wysoką jakość, gwarancje, bezpieczeństwo zakupów SSL

DAJEMY
Fachową pomoc, fakturę, paragon, możliwość zakupu na RATY i Leasing

PRODUCENCI

THOR HAMMERMULLERTURNUSPAINTOMitsubishi MaterialsAMFALPOSURSUSSTANLEYYG-1TESTOM.K. MORSEBLACK&DECKERPFERDIDEAL PROFESSIONALYATOCLEANKRAFTARKO-GUMWERAKIRSCHENUNICRAFTKLINGSPORTENGTOOLSMENZEREROGLU3MWEICONMONTEROPica-MarkerWASTA-INDUSTRIALPAULMANNSOLAKNIPEXNWSHOLZSTARPREMIUM TOOLSQUICKSTARMIXWALTER KompressortechnikFLORöhmVOLTENOPIHERRECORD POWERFOGOVIRUTEXCOMPACCRCVICTUSTRUSENSPROMABENNINGHEYCOEXACTDEWALTMIB MESSZEUGEPROMOTECHFANARHD-CUTMASTERGRILLFLORALANDAWTOOLSNIVEL SYSTEMPROFIXTECEUROBOORMARELDRUBIRENNSTEIGOLEO-MACMAKITAGPPHCARLTONCELLFAST RAMIA WORKBENCH HULTAFORSREMSALOSSSCANGRIPKEMMLERGLOBUSBELOHCOLLOMIXHENGSTLERCEJNISCARFISKARSIREGAZIRCONPEDDINGHAUSCRAWTICOSPAWMETCLABERMOMENTOYOKOTADIAMANTLINCOLN ELECTRICGEKOFACHOWIECARTLINEEvolution Power ToolsTOPCONHOLZKRAFTAPXSILVERVOREL SCHWEISSKRAFTPARATBRUNSSTABILAHELIOS-PREISSERBISON-BIALFERMLEATHERMANEXACT PräzisionswerkzeugeEFFBERIDGIDANYSHARPCMT Orange ToolsPRESSOLJOBIextraACARRYOBILIMITBESSEY ERDIRAMPFEMIPICARDNEXUSFERAXATIKAMESTOFORUMPOLIXGUIDESYLVACGEDORESTANLEY BOSTITCHARIANAADLERPLANOVIKINGRAACOKING TONYTERMIKKWAZARGT LineLUTRONBAHCOJOKARIABRABOROCONDORPORTWESTECLIPSE MAGNETICSNAREXFORCEPAFANADOLFAMEXPROXXONTORQUELEADERSTACOZPS-FNKUPCZYKGUHRINGKAINDLFLEXEVENTUS by EXACTMACOLAEPPKEFWINBAGTESAFLEXIPADSEKADREMELKOMETKRETZERARTPOLSTEINELPS LIFTFENESZEUSFALONTECHJANGOKARCHERZEKLERKROEPLINWD-40LEMIGONACPROSPERPLASTBRIPOXSTUBAIAMBMAGNUMHEYTECTORMEKTERRAXNORBARWOLFCRAFTMINIBATTGRAVUREMENERGIZEREXPERTSAITWELDMANFELOWALMERVOELKELLOC-LINEIBTXENOXHERVISA PERLESNORTONHM MACHINERYPROSKITAIRPRESSMITUTOYOROTABROACHMEGATECABACTYSWELDTELWINWORKSITEELMET-ELHURTCHICAGO PNEUMATICSCHEPPACHKUKKOWIHALUTPOLKönner & SöhnenDEDRABOSCHKREGBRADASMEDIDTEKNEL ALPENSCALA JOBI PROFIREBIRHaimer NOGAMAKTECRAPIDIDEALGASEXPRESSPROTECODIAML.BRADORGREENWORKS TOOLSESSVECERAMEILUNAAS-SCHWABETRUMPFDARMETTAJIMAMORAHONITONTOYABONDHUSSHINWAKARNASCHOPTIMUM - MaszynyJOEST ABRASIVESMETALLKRAFTJonneswayMILWAUKEEIRWINEXTOLHIKOKIFN GLOBTOPEXALLITNOVUSALBRECHTHALDER
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu