Rabaty dla stałych klientów
Bezpiecznie płatności
Istniejemy od 2008 roku
100% Polska firma
0,00 zł 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » BLOG » Nowe ukośnice od Evolution R210SMS PLUS oraz R255SMS PLUS
Leasing - baner informacyjny
  • PayPo
Świadectwo wzorcowania kalibracji PCA

Nowe ukośnice od Evolution R210SMS PLUS oraz R255SMS PLUS

Data dodania: 07-10-2019

Wielozadaniowe piły ukośne Evolution Power Tools serii SMS PLUS.

Linia pił ukośnych firmy Evolution jest poddawana modyfikacjom i usprawnieniom. Producent wprowadza nowości, modernizuje konstrukcje urządzeń, aby stały się bardziej ergonomiczne, przyjazne użytkownikowi podczas codziennej pracy, a jednocześnie bardziej wydajne i ekonomiczne w eksploatacji.

alt

Najnowsze konstrukcje jakie trafiły do sprzedaży to modele R210SMS PLUS oraz R255SMS PLUS.

alt

Oznaczenie PLUS w nazwie nie jest przypadkowe. W porównaniu z wersją standardową, rozszerzenie PLUS oferuje:

  • japońskie tarcze Evolution RAGE w wersji premium o zwiększonej ilości zębów, które znacznie wydłużają jej żywotność, zapewniające dokładniejsze cięcie oraz uzyskanie lepszej jakościowo powierzchni po przecięciu. Tarcza premium umożliwia cięcie wielu materiałów takich jak: drewno, drewno z gwoździami, tworzywa sztuczne, profile stalowe i aluminiowe bez konieczności wymiany jej na inną. Dodatkowo w przypadku jej stępienia może zostać poddana ponownemu ostrzeniu.

altaltalt

  • Wysokowydajny silnik o mocy odpowiednio 1500W (w wersji R210SMS+) oraz 2000W w wersji R255SMS+.

alt

  • wyposażenie urządzenia serii SMS PLUS w system zacisków z mechanizmem szybkiego mocowania umożliwiające dokładne i szybkie, a przede wszystkim bezpieczne zamocowanie obranego przedmiotu podczas cięcia.

  • osłonę prowadnic wykonaną z tworzywa sztucznego zabezpieczającą prowadnice przed dostępem opiłków i pyłów wytwarzanych w procesie cięcia

alt

  • dodatek w postaci torby na wióry oraz specjalny adapter umożliwiający podłączenie odciągu do odkurzacza. Należy pamiętać i zwrócić szczególną uwagę, aby torba na wióry były wykorzystywana jedynie podczas cięcie elementów z drewna.alt

  • dodatkowe uchwyty umożliwiające łatwy i bezpieczny transport urządzenia w miejsce pracy

  • 3 metrowy przewód zasilający znacznie ułatwiający pracę (w wersji standardowej tylko 2 m).

Podsumowując wszystkie różnice między wersjami standardowymi oraz wersją PLUS zakup lepiej wyposażonej piły ukośnej wydaje się uzasadniony.

Zaletą pracy z wielozadaniowymi piłami ukośnymi firmy Evolution Power Tools jest zastosowanie jednej, uniwersalnej tarczy łączącej możliwość cięcia wielu materiałów, w tym drewna, kształtowników stalowych i aluminiowych oraz tworzyw sztucznych. Odpowiednio dobrana geometria ostrzy, obniżone obroty sprawiają, że podczas cięcia elementów stalowych powstaje minimalna ilość iskier. Maksymalna grubość elementów stalowych jakie można przecinać na piłach ukośnych Evolution nie powinna przekraczać 6mm.


 
Obie piły ukośne umożliwiają pochylenie głowicy tnącej w zakresie od 0 do 45 stopni. Regulacja stołu obrotowego odbywa się w zakresie 50 stopni w lewo i prawo.
Funkcjonalność urządzeń zwiększa również zastosowany wskaźnik laserowy, wskazujący linię cięcia. Zakres cięcia to odpowiednio 230x65mm w przypadku mniejszego urządzenia (R210SMS+) oraz 300x80mm dla piły ukośnej R255SMS+. Zmieniony w porównaniu do wcześniejszych wersji piły ukośnej, ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort pracy, nawet przy dłuższym użytkowania.
Urządzenia Evolution Powert Tools R210SMS+ oraz R255SMS+ dostarczane są z 3-letnią gwarancją działającą w systemie door-to-door. Autoryzowany serwis elektronarzędzi zlokalizowany jest w Bielsku-Białej.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii BLOG
Newsletter

 

© 2008-2022KAMMAR Sp. z o.o.::wszelkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu