0,00 zł 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Akcja MOVEMBER
Dlaczego warto nas wybrać? - kammar24.pl
Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

DARMOWA DOSTAWA OD 150 zł

ZNIŻKI DLA STAŁYCH KLIENTÓW

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

15 LAT DOŚWIADCZENIA

100% POLSKA FIRMA

Akcja MOVEMBER

MOVEMBER - WĄSIK DLA ZDROWIA

Akcja z nagrodami tylko dla prawdziwych facetów!

                                       alt

Movember (połączenie angielskich słów moustache (wąsy) i November (listopad)) – to coroczna, ogólnoświatowa akcja, trwająca przez miesiąc listopad, w której uczestnictwo polega na zapuszczeniu wąsów.

Każdy z panów, który w miesiącu listopadzie zapuści wąsik i zarejestruje swoje zdjęcie na stronie lunapolska.pl w zakładce ‘wąsik dla zdrowia’ otrzyma bon uprawniający do odebrania nagrody gwarantowanej (klucze trzpieniowych-zestaw rowerowy Tengtools) u partnerów, m.in. w firmie KAMMAR24.pl
Ponadto każde zarejstrowane zdjęcie weźmie udział w konkursie, którego główną nagrodą jest wózek narzędziowy Tengtools 141 elementów.


Movember powstał w Australii ponad 10 lat temu aby zwrócić uwagę na problem wysokiej śmiertelności mężczyzn z powodu raka jąder i prostaty. Poziom zachorowalności na raka jest podobny w przypadku mężczyzn i kobiet. Jednak ze względu na późną diagnozę odsetek umieralności w przypadku mężczyzn jest dużo wyższy. Wąsy to sposób na zwrócenie uwagi najbliższego otoczenia na problem męskiej niechęci do profilaktyki i zwiększenia świadomości dotyczącej męskich problemów zdrowotnych.

Branża narzędziowa to branża prawdziwych facetów. A prawdziwy facet jest twardy i samowystarczalny. Troska o własne zdrowie i regularne badania nie są powszechnie uznawane za męskie. Dlatego też, Luna Polska Sp. z o.o., marka Tengtools i KAMMAR24.pl pragnąc wnieść swój wkład w propagowanie zdrowego stylu życia rzuca wyzwanie wszystkim swoim Klientom.

Zwycięzcą zostanie osoba, której zdjęcie otrzyma największą ilość głosów wśród internautów.
Panie mogą również wspierać akcję poprzez dopingowanie swoich kolegów oraz głosowanie na najatrakcyjniejszego wąsa.


 
Akcja rusza od 1 listopada 2014.

Szczegóły akcji na stronie:
http://lunapolska.pl/?page=movember

alt
 

Przejdź do strony głównej
Newsletter

 

© 2008-2022 KAMMAR Sp. z o.o. ::wszelkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu